from the the-burdens-of-being-Lessig's-friend department

A letter sent to friends: 
In January, I will join others in a march across New Hampshire (the long…
(Original post on Tumblr)

This entry was posted in Tumblr. Bookmark the permalink.

6 Responses to from the the-burdens-of-being-Lessig's-friend department

 1. The grandfather by Don fabio
  The Grandfather, Don Pacio Luciano, a reasonable, honourable man of integrity had sought justice after the deadly attacks on his family by suspected members of the notorious Sicilian Cosa Nostra. This is an outstanding story of love, honour, vengeance and astonishing revelation of the secret operations……
  Buy from Here:>> http://thegrandfatherbydonfabio.blogspot.com/

 2. Özel günlerinizde sevdiklerinizi bu mutlu güne çağırmak için davetiye gönderildiği herkesin malumudur. Ancak artık gelişen çağ ve teknoloji ile çok fonksiyonel ve farklı davetiye modelleri gün yüzüne çıkmıştır. Sizde unutulmaz bu anınızda ömür boyu saklayacağınız bir hatıra olacak davetiyelerinizi yüzlerce çeşit model arasından seçmek için en doğru sitede olduğunuzu belirtmek isteriz.
  Hayalinizde ki gibi nişan davetiyeleri istiyorsanız sitemiz içerisinde bu konuda yer alan bütün çeşitleri tek bir tıkla görebileceksiniz. Böylece nasıl hayal ettiğiniz gibi bir davetiye ile bu mutlu anlarınızı taçlandırmayı başarabilirsiniz. Aynı şeyi düğün davetiyeleri için söylemekte mümkün. Beklentilerinizi karşılama noktasında siz de farklı alternatif ve seçenekler sunan bir firma ile yola çıkmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bizi tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz.
  İstediğiniz renk baskı ve adet konusunda sınırsız olmanızı sağlayan firmamız aynı zamanda son derece uygun fiyat seçenekleri ile bütçenize yardımcı olmaya devam etmektedir. Siz de hepsi ve daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 3. your web page is really wonderful.. it’s
  pleasant to read
  chirnside park medical centre

Leave a Reply