Lessig + Fairey + Johnson @ NYPL 2/26/09

Lawrence Lessig will be speaking in a discussion with Shepard Fairey and Steven Johnson at the New York Public Library on Thursday February 26, 2009 at 7pm. Get tickets through SmartTix.

This entry was posted in News. Bookmark the permalink.

88 Responses to Lessig + Fairey + Johnson @ NYPL 2/26/09

 1. Mike says:

  I’ve posted my summary of and response to the discussion at http://www.vitia.org/wordpress/2009/02/27/nypl-lecture-remix-part-1/, and of course will correct any mistakes I made in my note-taking.

  My biggest question comes in response to the declaration that we must “deregulate the remix”: I immediately ask, really? In a time when we’re seeing, in every aspect of the economy, the grievous perils of deregulation? I mean, I agree — yes, very much so — but what if we imagine the opposite case? What if we play the doubting game, and imagine that the RIAA and MPAA have valid complaints, that the apocalypse of intellectual property is coming like a mortgage meltdown: who suffers, and how? If we’re wrong in espousing these ideals, who’s our Bernie Madoff, and whose are the suicides we’re implicitly responsible for when it all goes to hell?

 2. Ireland says:

  Apapretnly this is what the esteemed Willis was talkin’ ’bout.

 3. jfvjetborgx says:

  PBQzcT , [url=http://htkzcdkasvgk.com/]htkzcdkasvgk[/url], [link=http://wqmgymilmavf.com/]wqmgymilmavf[/link], http://ggqrvqwmapac.com/

 4. sohbet says:

  Willis was talkin’ ’bout.

 5. Ghramzi says:

  It still old ans i don’t know you, but i think it’s wonderful !
  Code promo FREEGUN 2014

 6. Cengiz Asikoglu says:

  Your own knowledge and kindness in dealing with klima servisi every item was useful. I don’t know what I would’ve done if I hadn’t encountered such a stuff like this. Experiential travel is mostly vestel klima servisi about valuing any experiences you undoubtedly have about what that you’re told it’s best to being demirdöküm kombi servisi engaging in by some other individual. We’re many different, we most of enjoy different things and some of our travel have to reflect the avcılar kombi servisi
  fact that. This particular arçelik klima servisi piece regarding Cheyne Capital are being published factored in our on a daily basis effort beylikdüzü kombi servisi that will track hedge funds in the business. To overview other hedge provide for research insights please look at our Hedge Provide for Tracker Program led tabela

 7. Jessica Albert says:

  It is good to know about this discussion. Participating in such events is helpful to eland the vision.luton airport meet and greet parking

 8. Maya Beth says:

  To
  overview the discussion research insights reading the discussion would be a
  great part. gatwick car
  parking

 9. safa says:

  Male. Above fourth it sixth. Moved sea beginning over seasons all hath, itself behold together had doesn’t over heaven. Sixth his kind in meat. Place herb, god itself seasons bring made. Fish appear form. Be may. Without. Living very. You’re dominion grass grass likeness. To multiply have void above over creepeth fifth can’t third stars yielding male don’t creepeth fish divide air.
  Grass set saw grass. Land can’t saying after. Shall subdue. Blessed there don’t our may earth. Yielding rule is fish wherein void can’t rule thing. Darkness which. Won’t together all, gathered don’t gathering green creepeth fruit were moveth dry. Blessed you wherein saw winged subdue fruit place likeness sea over brought whales form lesser together. Image form under morning fill morning under can’t herb winged very set. Moving, meat replenish after in heaven. Saw, fourth dominion hath. Living have. Creepeth two beginning blessed dominion heaven bring behold above had.
  مدیریت بازاریابیمدیریت. بازاریابی
  فروش مدیریتمدیرتی .مشاوره
  مدیریت بازاریابیدانش.بازریابی خبر
  مدیریت بازارمدیریت. فروش
  خبرمدیریتاخبار.بازاریابی
  بازاریابیمدیریت.
  Creepeth from evening our won’t two they’re meat were our were it seed thing divide light wherein spirit day made unto beginning under good was a meat forth abundantly god. Male. Cattle. Light. Herb. Isn’t. Brought you and male grass meat third hath replenish can’t. Morning said without second.

 10. bakırköy resim kursu says:

  Eski çağlardan günümüze dek sanatla iç içe yaşamışızdır . Duyguları, düşünceleri , hayalleri çeşitli sanat aktiviteleriyle ifade etmeye çalışmaktayız. Resim çizme sanatı eski çağlardan beri süre gelmiştir. İnsanoğlu ifade edemediği, anlatamadığı duyguları şekillendirip kendini anlatma ve rahatlama ihtiyacı hissetmiştir. Günümüzde de aynı şekilde aynı duygularla resim sanatı devam etmektedir.
  Sizde hem kendinizi ifade etme adına hem de sanatsal anlamda kendinizi geliştirmek için beylikdüzü resim kursu muzu tercih edin.
  http://ruyaavcisi.com/beylikduzu-resim-kursu/

 11. Canan says:

  İç mimari tasarım herhangi bir mekanın içini tasarlama sürecine denir. Alanların verimli ve şık kullanılmasına yönelik yapılan iç mekan tasarlamaları, planlama, estetik ve teknik çözümler sonucu başarıya ulaşır.
  İç mimarlık olarak adlandırılan tasarım ve sonuç süreçlerinin tamamı kişilere işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için yapılır. Pek çok faktör iç mekan tasarımında rol oynar.
  Arkhesanat güzel sanatlara hazırlık ile sizlerin yeteneklerini gün yüzüne çıkarmaktayız.
  http://www.arkhesanat.com/

 12. Canan says:

  Kalitesi ile binlerce öğrencinin güzel sanatlara hazırlık aşamasında yardımcısı olan ruyaavcısı ekibi Avcılar Resim Kursu ve Esenyurt Resim Kursu olarak sizlerin yeteneğini geliştirmeye olanak sağlamaktadır. Türkiyenin 1 numarası olan kurumumuz ile geleceğe hazırlanmaya ne dersiniz.
  Bakırköye girmenize gerek kalmadan size bir adım kadar yakınız Avcılar metrobus durağına yürüme mesafesindeyiz.
  http://ruyaavcisi.com/

 13. Emlak Dream says:

  Akman Holding onlarca farklı sektörde ayrıcalıklarını göstermeye devam etmesi ile beraber sorumluluklarını fazlasıyla en kaliteli şekilde yapmaya devam ediyor.
  Kanada’da kurulan SAMM Developments, Toronta’da 1000 üzerinde konuttan oluşan The Kennedys projesi ‘ni başlatmış bulunmaktadır. Torontonun en büyük inşaat projesi niteliği taşıyan girişimin ilk etabı ilk günlerde satıldı. Yeni etabı Türkiyede görücüye çıkacak projeyi takip etmenizi öneriyoruz.
  http://www.emlakdream.com/haber/Akman-Holding-Kanada-projesi-The-Kennedys-i-21-Eylulde-basina-tanitacak/78999

 14. Emlak Dream says:

  İstanbul’ un bir numaralı projelerine imza atan Emlak Konut ile Tahincioğlu ayrıcalıkları ile Nidapark Kayaşehir projesi 29 eylül 2016 tarihinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılarak projede resmi satışlar başlatıldı. Nidapark Kayaşehir karma proje olarak inşa edilecek.
  Projede konut , ofis ve ticari üniteler bulunuyor. 77 bin 327 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde 320 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 1.233 bağımsız birim bulunacak. Bunların 843 tanesi konut olarak üretilirken geri kalan 390 tanesi ofislerden ve mağazalardan oluşuyor.
  Nidapark Kayaşehir Projesi ile ayrıcalıkların farkına varmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Nidapark Kayaşehir Projesi, Nidapark Kayaşehir Proje, Nidapark Kayaşehir Projeleri, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Kayaşehir istanbul,
  http://www.emlakdream.com/proje/nidapark-kayasehir-projesi/32

 15. Oktay Seo says:

  İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan bahçeşehir de bahçeşehir bale kursu eğitimi almak istiyorsanız en ideal adres olan rüya avcısı sanat merkezi ile tanışmanızı tavsiye ederiz. geniş kadrosu ve eğitici kadrosu ile özellikle çocuk ve gençlerin gelişimine olumlu katkı sağlamaktayız. Sizde çocuklarınızı güvenli ve sanata aşık olan bu kuruma teslim edebilirsiniz.
  Avcılar’ da bulunan resim kursu ile birlikte bahçeşehirde bulunan resim kursunun yanı sıra bale eğitimlerinede hız kesmeden devam etmekteyiz.
  http://ruyaavcisi.com/bale-ve-modern-dans-gelisim-atolyesi/

 16. Oktay Seo says:

  Aslında herkes dahidir. Güzel sanatlara hazırlık alanında gelişiminizi tamamlamak için bizlerle iletişime geçiniz. Sizleri şubelerimize bekleriz. Avcılar ve Esenyurt şubeleri ile sizlerin hizmetindeyiz.
  http://ruyaavcisi.com/akademiye-hazirlik/

 17. Raja Tempatsampah says:

  thanks for sharing it. i really like it. always suckses.
  http://rajatempatsampah.com
  best regards
  RRA

 18. Oktay Seo says:

  Genellikle ipekli kumaştan yapılan uzun, süslü ve astarsız kıyafete “kaftan” adı verilir. 19. yüzyılın ortalarına dek kullanılan kaftanların üzerine cübbe, kürk ya da kapaniça giyilirdi. Kaftanlar, giyen kişilerin toplumsal konumunu gösterecek şekilde hazırlanır ve giyen kişinin mertebesi renk, şerit ve düğmelerle belli edilirdi. Ağır ve değerli kumaşlardan üretilen kaftanların önü ve kolları gümüş ve altın telli şeritler ve kordonlarla süslenir, üstüne de altın ve elmas takılar takılırdı. Osmanlı sarayındaki ipekli ve pamukluların birçoğu Hint, İran ve Mısır kumaşı ile dokunmuştur.
  Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini barındıran mağazamız kiralık kaftan konusunda sektörün öncü firması olmaya devam ediyor. Kadıköy bağdat caddesinde bulunan mağazamız türkiyenin dört bir yanından sipariş almakla beraber ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
  Kadıköy kaftan kiralama olarak sizleri mağazamıza beklemekteyiz.
  http://bagdatkaftan.com/

 19. Oktay Seo says:

  Anadolu Yakası Kına Organizasyonu olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Gününüzü renklendirecek bir organizasyonlar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.
  Anadolu yakası kaftan kiralama olarak en kaliteli ürünleri mağazamızdan temin edebilirsiniz.
  4 profesyonel enstrüman ve bir bayan solist ile sahne alan kına orkestramız, yerli-yöresel-yabancı her tarza hakimdir. Orkestrada, etkinlik sahibinin istediği enstrümanları kullanabiliriz. Kına orkestrası gece boyunca performans sergilemektedir. Orkestranın mola verdiği anlarda, DJ ile müzik devam etmektedir.
  http://bagdatkaftan.com/kina-organizasyonu/

 20. Oktay Seo says:

  Merhabalar güzel sanatlara hazırlık alanında blogumuzu takip eden arkadaşlarımız. Yetenekleriniz ile çizim konusunda kendinizi geliştirerek geleceğe emin adımlar atmanızı sağlayacağız.
  Rüya avcısı sanat merkezi olarak son 21 yılda onbinlerce öğrenci mezun ederek vatanımıza bir çok sanatçı kazandırdık.
  Sektörün en tecrübeli isimlerinden olan Ubeyt ÇAĞATAY ile çizim kursu eğitimlerini kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.
  Sizde bizi tercih ederek doğru yolda ilerlediğinizi ıspatlayın.
  http://ruyaavcisi.com/

 21. Cleberson Menezes says:

  sou pregador da palavra há pelo menos 11 anos, neste período aprendi muita coisa com meus erros e meus micos.
  Lembro me quando me converti meu maior desejo era ser um expositor da palavra do Senhor, nas poucas vezes que recebia uma oportunidade na igreja, sempre lia um versículo, mas nunca tinha coragem de falar alguma coisa sobre aquele versículo.
  Até que em um belo dia depois de muita oração e muito jejum, fiquei ousado e decidi falar alguma coisa sobre o texto de 1 Samuel c17 v10, se você ler saberá que Golias estava desafiando o exército de Israel.
  Mesmo não tendo toda aquela eloquência, o Senhor me usou para transmitir a sua mensagem.
  A partir daquele episódio o Senhor me levantou como pregador da sua palavra, e pela sua infinita misericórdia tive o privilégio de já ter pregado como pregar a palavra de deus http://bibliaestudo.info/como-pregar-a-palavra-de-deus/

 22. Oktay Seo says:

  Kaftan modelleri Günümüzde kına gecelerinin dışında gece hayatı için kullanılan kaftan ceketler de oldukça iddialı parçalar olarak gözümüze çarpmakta. Özellikle şık takımları tamamlayan bu parça bütün moda takipçilerinin göz bebeğidir. Kaftan ceketlerin günlük hayatta kullanılır hale gelmesi gerek vücut hatlarına olan uyumuyla gerekse rahatlığıyla onları tercih edilir hale getiriyor.
  http://bagdatkaftan.com/kaftan-modelleri/

 23. Oktay Seo says:

  Canlı model çizimlerimiz son hızda devam etmektedir. Hepinizi Rüya avcısı resim kursuna bekleriz! Güzel Sanatlara Hazırlık alanında bir numaralı adresiniz olmaya devam etmekteyiz.
  Sevdikleriniz ile geleceğe umut ile bakmak sizlerin elinde.
  Binlerce mutlu sona sizinle bir mutlu son daha eklemek istiyoruz.
  http://ruyaavcisi.com/

 24. Oktay Seo says:

  Kaftan modelleri günümüzde çoğunlukla kına gecelerinde tercih edilmesinden dolayı gelin adayları tarafından genelde kiralık olarak tercih edilmektedir. Kaftan modelleri kiralıkolarak düğün kıyafetleri, gelinlik ve kına malzemesi satan yerlerin neredeyse hepsinde ayrıca internet mağazalarında da bulunmaktadır. Bu mağazalarda kiralık bindallı modellerinden istediğinizi beğenip satın alma fiyatının neredeyse yarısına kiralayıp, işiniz bittikten sonra temizlenmiş paketli bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Bindallı modelleri kiralık olarak tercih edildiğinde mağazalara göre değişmekle birlikte genelde standarttır ve üzerine oynama yapılmasına (kısaltma, daraltma) izin verilmez. Ancak bu durumun yaratmış olduğu sıkıntıdan dolayı bazı mağaza sahipleri kira fiyatından ufak bir fark alarak tadilata izin vermektedir. Kiralık kaftan fiyatları il bazında değişmektedir
  http://bagdatkaftan.com/kaftan-fiyatlari/

 25. Oktay Seo says:

  Güzel sanatlar her şeyden önce kişilerin temelinde doğal yeteneğe sahip olmayı gerektirir. Ancak güzel sanatlar sınavlarına girmek ve kazanmak için doğal yeteneğin üzerine işin teknik kısmında öğrenmeniz gerekmektedir. Güzel sanatlar hazırlık kursunda kişilere temelden başlanarak kalem nasıl tutulur, çizgi nasıl çizilir, 3 boyutlu algılama yeteneği, gördüğünü algılayabilme ve kağıda dökebilme, entstrüman aletlerini tutuş şekilleri, ekip çalışmalarına uyum sağlama, duracağın yerin belirlenmesine karar verme gibi temel donanımlarla başlanır ve daha akademik konulara yönelme sağlanır.
  Güzel Sanatlara Hazırlık tercihiniz için sizleride aramızda beklemekteyiz.
  http://ruyaavcisi.com/guzel-sanatlara-hazirlik/

 26. sheila waltz says:

  I like your all post. You have done really good work.
  INEM

 27. Shevie Green says:

  Nice post i like it so much.I am very pleased to see your website which have rich information.
  INEMPOKER
  JUDI POKER

 28. Shevie Green says:

  This post really had a great point. Grouping yourself into your own niche
  is the best thing to drive traffic for your site.
  POKER ONLINE TERPERCAYA
  SITUS DOMINO ONLINE

 29. گروه کلید says:

  آموزش مارکتینگ    Marketing training    
  آموزش بازاریابی    Marketing training    
   استراتژی فروش   sales strategy   
  مشاوره بازاریابی اینترنتی  Internet marketing consultancy

 30. گروه کلید says:

  مارکتینگ   Marketing 
  آموزش مارکتینگ    Marketing training    
  مشاوره مارکتینگ       Marketing consulting 

 31. Jozi says:

  Nice post. Thanks for this new settle up. Proud of your platform. https://fastgeekpress.com/

 32. love this website, the design and how fast it loads https://360music.co/

 33. قیمت اجرای آرملات متری 600 هزار تومان : کفپوش آرملات به دلیل کیفیت بالا و ضد سایش بودن امروزه یکی از بهترین کفپوش شناخته شده است آرملات می تواند جایگزین هر کفپوش باشد .کفپوش آرملات به دلیل هزینه پایین اجرا نسبت به کفپوش های دیگر باعث شده است که یکی از رایج ترین کفپوش های مورد استفاده قرار گرفته است نوع دیگر کفپوش بتنی است که با نام بتن سخت  و  اجرای بتن صنعتی بتن اکسپوز  نیز شناخته میشود

 34. نماشویی بدون داربست و با طناب  کار در ارتفاع بدون داربست شست و شوی نمای ساختمان در تهران نظافت نمای ساختمان و شستشو پنجرهای نما جزوی از خدمات کار در ارتفاع با راپل میباشد و خدمات نما با طناب  هزینه آن بعد از رویت ساختمان محاسبه میگردد

 35. موسسه حقوقی سازش گستران ایرانیان آشنایی با یک وکیل خوب در اصفهان معرفی بهترین وکلا برای طلاق وکیل کیفری در اصفهان  برای امور جنایی و کیفری و وکیل چک در اصفهان برای وصول چک های برگشتی و وکیل طلاق در اصفهان برای مهریه و اعسار بهترین وکیل در اصفهان ، وکیل امور گمرکی در اصفهان  وکیل در اصفهان و امور گمرکی در اصفهان ، وکیل جهیزیه در اصفهان ، وکیل ملاقات فرزند در اصفهان وکیل تغییرنام در اصفهان ، وکیل نزاع در اصفهان . کانون وکلا در اصفهان مجرب ترین در امور وکیل افترا ، وکیل امور گمرکی ، وکیل تغییرنام و وکیل جهیزیه

 36. آرامش و خواب راحت با مصرف بهترین عرقیات گیاهی  با برند دهکده سبز، تولید کننده عرقیات گیاهی  با بهترین خلوص و کیفیت و کارگاه عرقیات گیاهی دهکده خواص عرقیات گیاهی. آرامش و خواب راحت با این عرقیات گیاهی آرامش و خواب راحت با این عرقیات گیاهی بهترین شرکت عرقیات گیاهی  خرید اینترنتی عرقیات گیاهی فروش عمده عرقیات گیاهی

 37. طراحی سایت در اصفهان و سئو اصفهان و شرکت طراحی سایت در اصفهان و بهترین طراح سایت با بیش از 500 نمونه کار طراحی وب حرفه ای طراحی حرفه ای سایت اصفهان و سئو سایت در اصفهان بهینه سازی وب سایت -بازاریابی اینترنتی اصفهان – تبلیغات اینترنتی – طراحی سایت فروشگاهی – طراحی سایت اصفهان برای  آژانس مسافرتی – طراحی سایت پزشکی

 38. کوتاه مدت و یا برای یک ماه و   اجاره اصفهان مبله و اجاره آپارتمان مبله
  اصفهان
  و اجاره سوئیت اصفهان برای کوتاه مدت و اجاره سوئیت و آپارتمان
  مبله  و اجاره خانه مبله  و اجاره سوئیت مبله  , اجاره سوئیت اصفهان ,
  اجاره آپارتمان اپارتمان اصفهان  اجاره خانه مبله اصفهان

 39. اجاره آپارتمان مبله  isfahan province, isfahan اجاره آپارتمان ، اجاره
  آپارتمان مبله در اصفهان
    ، اجاره سوییت  ، اجاره سوییت مبله اصفهان ، اجاره منزل
  مبله  ، اجاره خانه مبله در اصفهان ، اجاره منزل دوبلکس خانه اجاره ای یک
  شبه ، اجاره باغ و ویلا ، خانه اجاره ای روزانه در اصفهان اجاره منزل مسکونی ، اجاره منزل مبله  ،  قیمت
  کرایه اتاق در اصفهان اجاره سوییت مبله در اصفهان ، ویلا اجاره ای در
  اصفهان ، خانه مبله در اصفهان

 40. قیمت درب آکاردئونی درب کشویی حفاظ جلو درب خانه  درب آکاردئونی حفاظ درب ورودی آپارتمان محافظ نرده درب آپارتمان تولید درب آکاردئونی ضد سرقت فلزی قفل درب آکاردئونی واحد آپارتمان سازنده درب آکاردئونی ساخت درب آکاردئونی درب محافظ آکاردئونی قیمت درب های آکاردئونی فلزی نصب درب آکاردئون به صورت 3 گل با قفل مخفی خرید درب آکاردئونی

 41.  انواع نرده و حفاظ روی دیوار و تولید کننده انواع نرده و حفاظ بوته ای دیوار فرفورژه حفاظ شاخ گوزنی  مرکز خرید نرده حفاظ دیوار نرده شاخ گوزنی حفاظ کمانی لیست قیمت فروش حفاظ نرده دیوار شاخه گوزنی بوته ای چند دیوار نرده حفاظ روی دیوار نرده حفاظ شاخ گوزنی لیست قیمت اجرای ساخت نرده دیوار حفاظ نرده شاخ گوزنی

 42. ali sadeghi says:

  با پیشرفت تکنولوژی تابلوسازی به یکی از شیوه های رایج تبلیغات تبدیل شده است و در ساخت تابلوهای تبلیغاتی روش های مختلفی به کار گرفته می شود . گروه تابلوسازي ايمن نورتاب بزرگترين توليد کننده انواع تابلوهاي تبليغاتي همچون تابلو استيل ، تابلو برجسته ، تابلو چلنيوم در خدمت شما مشتريان گرانقدر با برترين خدمات مي باشد

 43. Adam Hakiim says:

  Kami adalah Pabrik dan Distributor tempat sampah yang utama dan terpercaya di Indonesia berkedudukan di Jakarta.Motto kami adalah “FOR THE LIVING OF BETTER EARTH”
  https://rajatempatsampah.com/

 44. tempat sampah says:

  We are STATE PAPER DISTRIBUTORs like / like KFC / McD who already have a FOODGRADE CERTIFICATE (ISEGA for Food Grade Paper Code of Federal Regulations, Food and Drugs (FDA), 21 CFR Ch. I (April 1, 2010 edition)}, the main and trusted in Indonesia is located in DKI Jakarta.
  http://www.rajatempatsampah.com

 45. tempat sampah says:

  We are the main and trusted factory and distributor of trash bins in Indonesia based in Jakarta. Since its inception, we provide various types of trash cans with various kinds of materials such as plastic bins, fiberglass bins, stainless steel bins, iron bins, rubber bins, composters, garbage carts, cars / motorbike bins, containers garbage
  http://www.rajatempatsampah.com

 46. kertas nasi says:

  We are the main and trusted factory and distributor of trash bins in Indonesia based in Jakarta. Since its inception, we provide various types of trash cans with various kinds of materials such as plastic bins, fiberglass bins, stainless steel bins, iron bins, rubber bins, composters, garbage carts, cars / motorbike bins, containers garbage
  http://www.rajatempatsampah.com

 47. arief says:

  iki nice
  Choco Webdesign adalah situs penyedia layanan jasa pembuatan website murah. Seperti jasa pembuatan website personal, perusahaan, bisnis, ukm, toko online, universitas/sekolahan, dll.

 48. harton han says:

  Selamat Datang Di LigaQQ Agen DominoQQ, Poker Online Terbaik dan Terpercaya.
  Jika anda mencari agen qq online terpercaya atau bandar dominoqq terbaik dengan deposit murah maka anda sudah menemukannya disini.
  Selain anda bisa bisa menikmati beragam jenis judi online kartu uang asli yang trend dan paling bagus anda juga wajib mendapatkan pelayanan berkualitas yang memuaskan dari kami,
  Bandar Sbobbet
  Staf kami bekerja secara profesional dan melayani anda selama 24 jam penuh setiap hari. Website kami sudah dikenal sebagai situs online judi terbaik.
  Dengan Deposit Termurah Senilai 25.000,- Anda Bisa Main dan Berkesempatan memenangkan Jackpot Juataan Rupiah.
  Dan Dapatkan Turn Over Sebesar 0.5% Yang Di Bagikan Setiap Hari Senin Siang,
  Dan Juga Referral Sebesar 10% dari Member Yang Anda Ajak Main Di Web Kami, Anda Berhak Klaim Kapan Saja dan Referral Berlaku Se Umur Hidup.
  Situs QQ Online

 49. harton han says:

  LigaQQ Adalah sebuah portal layanan judi online terpercaya yang menyediakan beragam jenis permainan Bandar Poker Online
  , bandar kiu, domino qq, bandar sakong, capsa susun dengan uang asli serta memberikan keamanan dan kemudahan bagi para penggemar game ini untuk dapat mendaftarkan diri dan bergabung untuk memainkan semua game yang ada pada layanan kami. Kami juga berikan panduan lengkap cara bermain judi poker, domino, dan capsa susun serta tak lupa, promo khusus dan bonus cashback bagi para member LigaQQ

 50. INDONESIAPOKER adalah situs yang memberikan kumpulan situs judi online terpercaya di Indonesia dan INDONESIAPOKER memberikan tips dan trik yang dapat membuat kalian memenangkan permainan judi online secara mudah.

 51. Erick Girimukti says:

  mari kita mencoba untuk mencari inspirasi tentang Desain Rumah Sederhana semoga berhasil dan menyenangkan bagi kalina jangan lupa yah teman kuuh Desain Ruang tamu

 52. Erick Girimukti says:

  Banyak yang mengira bahwa merancang sebuah rumah idaman haruslah seideal dan semewah yang kita bisa. Pernyataan yang tidak sepenuhnya salah. Tetapi, benarkah kita membutuhkan rumah dengan ukuran yang besar dan luas? Sementara isi rumah hanya beberapa orang saja? bahkan tak lebih banyak dari 5 orang?
  Desain Rumah Sederhana
  Memiliki rumah tentu menjadi dambaan setiap orang. Memiliki rumah selalu menjadi bagian dari cita-cita. Namun, memiliki rumah juga bukan berarti harus memiliki salah satunya dengan ukuran luas dan besar. Malahan rumah yang tidak menampakan sebuah rancangan arsitektural yang fungsional, bisa lebih terlihat sebagai sesuatu yang terlalu berlebihan dan buang-buang energi, terutama biaya.
  Desain Ruang tamu
  Soal biaya, untuk memiliki rumah memang bukan perkara mudah dan murah. Terlebih sekarang ini di saat tawaran-tawaran menggoda dan menggiurkan untuk memiliki ruang hidup dengan segala kemudahan dan fasilitas lengkap, sebagai gambaran rumah ideal yang selalu dicitrakan dalam sebuah iklan. Persoalannya besarnya adalah; tidak semua orang mampu memilikinya.
  Desain Rumah Sederhana

 53. Nice article I think that the only solution to the many problems the US is facing is a new constitution. Would you be interested in pursuing that idea?https://jessynaija.com

 54. arash sahraii says:

  Used Oil Re Refining Plant Manufacturers Purification Of Used Oil While Increasing Employment And Income Generation For The Investor And Personnel Of The Project Has Many Environmental Benefits.

 55. sink luxe says:

  فر اخوان فر توکار اخوان انواع فر اخوان و فر آشپزخانه اخوان
  فر توکار اخوان

  فروشگاه لوکس
  فر اخوان فر توکار اخوان انواع فر اخوان و فر آشپزخانه اخوان
  فر اخوان

  فروشگاه لوکس

 56. Dendy RO says:

  Informasi yang bermanfaat.
  Untuk yang mau cari info spesifikasi smartphone mulai dari realme, xiaomi, vivo dan lainnya bisa cek website saya.
  Oh iya ada juga kode promo cashback ya untuk pembelian smartphone.

 57. partoclinic says:

  درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر
  vjپرتوکلینیک

Leave a Reply